PODZIĘKOWANIE ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ - Aktualności - KPP Oborniki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODZIĘKOWANIE ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ

Data publikacji 15.06.2018

W miniony poniedziałek Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała podziękował panu Mirosławowi za godną postawę obywatelską. Odwaga pana Mirosława przyczyniła się do zatrzymania kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej oraz spowodował kolizję drogową z udziałem radiowozu i odjechał z miejsca zdarzenia.

11 czerwca br. Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała podziękował panu Mirosławowi za odwagę i pomoc mundurowym przy zatrzymaniu kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej a następnie podczas pościgu doprowadził do kolizji drogowej i uciekł z miejsca zdarzenia.

Zachowanie pana Mirosława jest godne naśladowania. Pomimo tego, że mogło mu grozić niebezpieczeństwo, prowadził dalej pościg wraz z mundurowym.

Pan Mirosław usłyszał słowa uznania za swoją obywatelską postawę i zaangażowanie w  niesienie bezinteresownej pomoc innym. Dziś już rzadko można  spotkać takie osoby, dlatego niezmiernie miło było nam gościć pana Mirosława w obornickiej komendzie.