KPP Oborniki

Ważne linki

 1. KGP - DZIĘKUJEMY ZA REKORDOWE POPARCIE DLA DZIAŁAŃ POLICJI

  Z ostatniej edycji cyklicznego badania CBOS wynika, że Policja jest na pierwszym miejscu spośród ocenianych instytucji. Policja oceniana jest wyżej m. in. od samorządów czy telewizji, a ponad dwukrotnie lepiej od instytucji sądów. - Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Jest to najlepszy prezent jaki możemy otrzymać za codzienną wytężoną pracę, trud i poświęcenie policjantów i pracowników Policji z całego kraju – powiedział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

 2. POLICJANT HONOROWY DAWCA KRWI

  W miniony wtorek sierż. Maciej Janik policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach został odznaczony brązową odznaką honorową „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia”

 3. KGP - „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM – PODAJ DALEJ!”

  20 września o godzinie 10.00 w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbył się briefing prasowy z udziałem mediów oraz przedstawicieli Policji, Konferencji Episkopatu Polski, Polskiej Rady Ekumenicznej inaugurujący drugą odsłonę akcji informacyjno-edukacyjnej skierowanej do pieszych pn. „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”.

 4. ZAPROSZENIE

  Weź udział w debacie społecznej. Tematem spotkania będzie "Bezpieczeństwo na terenie powiatu obornickiego"

 5. OBORNICKI WEEKEND SENIORA

  15 września br. oborniccy policjanci uczestniczyli już po raz drugi w Obornickim Weekendzie Seniora podczas którego przypominali seniorom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 6. BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi w szkołach podstawowych w ramach programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać". Wraz z początkiem roku szkolnego mundurowi przypominają najmłodszym użytkownikom dróg, jak powinni z nich korzystać, aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 7. BEZPIECZNE GRZYBOBRANIE

  Aktualna pora roku oraz sprzyjająca pogoda powoduje, że wielu mieszkańców naszego powiatu decyduje się na wyprawy do lasu w poszukiwaniu grzybów. Jednak aby w bezpieczny sposób spędzić ten czas, pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpiecznego grzybobrania. Oto kilka praktycznych porad.

 8. POSZUKUJEMY MĘŻCZYZNY PODEJRZEWANEGO O KRADZIEŻ ROWERU

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzny, który w dniu 16.08.2018r w Obornikach przy ul. Obrzyckiej , dokonał kradzieży roweru marki KELLYS o wartości 1600zł. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Prezentujemy go poniżej:

 9. RUSZA KONKURS „AKTYWNY SENIOR TO BEZPIECZNY SENIOR”

  Osoby starsze bardzo często są narażone na działania ze strony przestępców i oszustów. Dlatego MSWiA ogłosiło konkurs „Aktywny senior to bezpieczny senior”, którego celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo seniorów, w szczególności w zakresie reagowania na zagrożenia.

 10. KONKURS FILMOWY "FILMOWY PRZEWODNIK"

  Przypominamy o kończącym się konkursie pn. "Filmowy przeWODNIK", który jest organizowany w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” .

Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Handel ludźmi
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. POSZUKUJEMY MĘŻCZYZNY PODEJRZEWANEGO O KRADZIEŻ ROWERU

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzny, który w dniu 16.08.2018r w Obornikach przy ul. Obrzyckiej , dokonał kradzieży roweru marki KELLYS o wartości 1600zł. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Prezentujemy go poniżej:

 2. Triathlon Oborniki - Mistrzostwa Polski Policji z okazji obchodów 100-lecia Policji

  26 sierpnia br. na kąpielisku miejskim odbyła się IV edycja Oborniki triathlon. W ramach zawodów odbyły się Mistrzostwa Polski Policji z okazji obchodów 100-lecia Policji. Wśród ponad 120 zawodników już po raz kolejny na starcie stanęli oborniccy policjanci.

 3. PODZIĘKOWANIE ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ

  W miniony poniedziałek Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała podziękował panu Mirosławowi za godną postawę obywatelską. Odwaga pana Mirosława przyczyniła się do zatrzymania kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej oraz spowodował kolizję drogową z udziałem radiowozu i odjechał z miejsca zdarzenia.

 4. DOZÓR ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW I HANDEL NIMI

  W minioną sobotę ryczywolscy dzielnicowi zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Wobec podejrzanego Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 5. 18-latkowie zatrzymani za kradzież portfela

  Rogozińscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież portfela wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy. 18-latkowie wykorzystali upojenie alkoholowe oraz sen znanego im mężczyzny. Za kradzież może im grozić do 5 lat więzienia.

 6. OBORNICKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  Dzisiaj w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili Święto Policji. O godzinie 13.00 odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. W uroczystym apelu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu reprezentował Naczelnik Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu mł. insp. Piotr Fiuczyński.

 7. Informacja

  Komenda Powiatowa Policji w Obornikach informuje, iż 11 sierpnia br. na ul. Piłsudskiego w Obornikach został znaleziony czarny portfel marki VERAPELLE. Właściciela zagubionego portfela prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach ul. Piłsudskiego 54.

 8. Policjanci zatrzymali 39-latka, który okradł swoją siostrę

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 39-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o kradzież z włamaniem sprzętu RTV na łączną kwotę ponad 5 tys. złotych swojej siostrze. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 5 lat.

 9. BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi w szkołach podstawowych w ramach programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać". Wraz z początkiem roku szkolnego mundurowi przypominają najmłodszym użytkownikom dróg, jak powinni z nich korzystać, aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 10. JAKIE KONSEKWENCJE GROŻĄ NIELETNIM

  Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Część młodych ludzi będzie zmieniała szkołę. Nowe środowisko może mieć negatywny wpływ na zachowanie młodych ludzi. Dlatego warto wiedzieć jakie konsekwencje grożą młodym ludziom za nieprzestrzeganie przepisów.