KPP Oborniki

Ważne linki

 1. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - BĄDŹMY OSTROŻNI

  Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. W poprzedzającym to święto okresie odwiedzamy groby swoich bliskich. W ciszy, spokoju i zadumie, porządkujemy miejsca ich spoczynku. Niestety te chwile może zakłócić nam ktoś, kto odwiedził cmentarz w zupełnie innym celu. Niektórzy ten okres i nasze roztargnienie mogą wykorzystać jako okazję do kradzieży.

 2. KPP OBORNIKI- ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS- PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebi

 3. ŚLUBOWANIE KLASY O PROFILU POLICYJNYM

  Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wzięli udział w uroczystości ślubowania uczniów pierwszych klasy o profilu policyjnym w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu.

 4. Policja poszukuje sprawcy uszkodzenia mienia

 5. XII EUROPEJSKI DZIEŃ WALKI Z HANDLEM LUDŹMI

  Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

 6. RUSZA KONKURS „AKTYWNY SENIOR TO BEZPIECZNY SENIOR”

  Osoby starsze bardzo często są narażone na działania ze strony przestępców i oszustów. Dlatego MSWiA ogłosiło konkurs „Aktywny senior to bezpieczny senior”, którego celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo seniorów, w szczególności w zakresie reagowania na zagrożenia.

 7. KONKURS FILMOWY "FILMOWY PRZEWODNIK"

  Przypominamy o kończącym się konkursie pn. "Filmowy przeWODNIK", który jest organizowany w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” .

 8. Triathlon Oborniki - Mistrzostwa Polski Policji z okazji obchodów 100-lecia Policji

  26 sierpnia br. na kąpielisku miejskim odbyła się IV edycja Oborniki triathlon. W ramach zawodów odbyły się Mistrzostwa Polski Policji z okazji obchodów 100-lecia Policji. Wśród ponad 120 zawodników już po raz kolejny na starcie stanęli oborniccy policjanci.

 9. Informacja

  Komenda Powiatowa Policji w Obornikach informuje, iż 11 sierpnia br. na ul. Piłsudskiego w Obornikach został znaleziony czarny portfel marki VERAPELLE. Właściciela zagubionego portfela prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach ul. Piłsudskiego 54.

 10. 18-latkowie zatrzymani za kradzież portfela

  Rogozińscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież portfela wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy. 18-latkowie wykorzystali upojenie alkoholowe oraz sen znanego im mężczyzny. Za kradzież może im grozić do 5 lat więzienia.

Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Handel ludźmi
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. 39-LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

  Policjanci Wydziału Kryminalnego w Obornikach zabezpieczyli prawie 3 kg amfetaminy oraz ponad 510 gram marihuany. 39- letni mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do kilku lat więzienia.

 2. POLICJA POSZUKUJE MĘŻCZYZN PODEJRZEWANYCH O KRADZIEŻ

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzn, którzy w dniu 13.10.2018 r z Marketu Kaufland w Obornikach przy ul. Młyńskiej, dokonali kradzieży artykułów alkoholowych o wartości 716 zł. Wizerunek sprawców kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

 3. „OTWARTA FIRMA” W OBORNICKIEJ KOMENDZIE

  Komenda Powiatowa Policji w Obornikach wzięła udział w programie „Otwarta Firma”. Projekt realizowany jest w ramach „światowego tygodnia przedsiębiorczości”. Wg założeń powyższe przedsięwzięcie daje szansę uczniom na dokonanie właściwego wyboru ścieżki edukacyjnej i przygotowania się do wejścia na rynek pracy. Uczniowie mają niepowtarzalną okazję dowiedzieć się, na czym polega działalność firm i instytucji poprzez bezpośredni kontakt z ich przedstawicielami.

 4. Policja poszukuje sprawcy uszkodzenia mienia

 5. ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH WYPADKÓW DROGOWYCH W OBORNIKACH

  Podczas Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oborniccy policjanci Wydziału Ruchowego Drogowego przeprowadzili akcję profilaktyczno-informacyjną na drogach powiatu obornickiego.

 6. ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH WYPADKÓW DROGOWYCH

  Oborniccy policjanci przypominają, że Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych jest obchodzony w trzecią niedzielę listopada każdego roku. Śmierć i obrażenia na drodze to zdarzenia nagłe, gwałtowne i z pewnością traumatyczne. Ich wpływ pozostaje długotrwały, czasem nieprzemijający. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych.

 7. KONTROLOWALI MIEJSCA PRZEBYWANIA BEZDOMNYCH

  Policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej oraz funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Obornikach sprawdzali miejsca przebywania osób bezdomnych. W trakcie tych kontroli rozwieszano ulotki informacyjne o oferowanej pomocy.

 8. POSZUKUJEMY MĘŻCZYZNY PODEJRZEWANEGO O KRADZIEŻ ROWERU

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzny, który w dniu 16.08.2018r w Obornikach przy ul. Obrzyckiej , dokonał kradzieży roweru marki KELLYS o wartości 1600zł. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Prezentujemy go poniżej:

 9. NIELETNI NA "GIGANCIE" ZATRZYMANI W KRADZIONYM SAMOCHODZIE

  Fotograficzna pamięć dzielnicowego ze Złotowa i profesjonalna koordynacja działań oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach doprowadziły do odzyskania skradzionego kilkanaście godzin wcześniej na terenie powiatu chrzanowskiego opla astry. Skradzionym samochodem dwójka nastolatków po ucieczce z domu udała się w nieodpowiedzialną podróż.

 10. 997 PRZEŁĄCZA SIĘ NA 112

  Od 9 listopada br. w Obornikach numer alarmowy 997 jest przekierowany na numer 112. Numer nadal będzie aktywny, zmieni się jedynie miejsce odbioru zgłoszenia. Na terenie województwa wielkopolskiego proces ten potrwa od 8 do 20 listopada.