ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? ZADZWOŃ! - Aktualności - KPP Oborniki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? ZADZWOŃ!

Data publikacji 26.09.2017

Oborniccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy do której doszło w jednym z obornickich sklepów pod koniec sierpnia br. Monitoring zarejestrował potencjalnego sprawcę tego przestępstwa. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z prezentowanego wizerunku lub posiadają wszelkie informacje na jego temat.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież pieniędzy. Do zdarzenia doszło 21 sierpnia br. w godzinach popołudniowych w sklepie zabawkowym na ul. Rynek w Obornikach. Sprawca wykorzystując chwilową nieobecność personelu przy ladzie wszedł za nią, a następnie z metalowej kasetki dokonał kradzieży znajdujących się tam pieniędzy.
 
Na podstawie zapisu sklepowego monitoringu ustalono, iż mężczyzna miał około 32 lata, 180 cm wzrostu, krępą sylwetkę ciała, bladą cerę, twarz owalną, wysokie i szerokie czoło, oczy piwne, włosy krótko ścięte, brwi łukowate, średniej długości i średniej grubości koloru ciemny blond. W dniu zdarzenia ubrany był w białą koszulkę oraz szorty koloru czarnego.
 
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym materiale mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Piłsudskiego 54 w Obornikach. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 61 29 75 278, 61 29 75 271, 61 29 75 272 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 bądź na numer alarmowy 997 lub 112 czynnym całą dobę.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.oborniki@po.policja.gov.pl
(PWi)

 

Ładowanie odtwarzacza...