Rejon nr 3 - Miasto Oborniki rejon nr 3 - KPP Oborniki

Miasto Oborniki rejon nr 3

   

REJON NR 3

 

 
 
 
 
 
 sierż. sztab. Sławomir Brożek
 

 

 

Oborniki – ulice:

 

Szymańskiego, Czarnkowska od mostu na rzece Wełnie w kierunku ul. Rynek, ul. Przesmyk, Starorzeczna, Kościelna, Krótka, Średnia, Zamkowa, Nadbrzeżna, Sądowa, Wąska, Wjazdowa, Ogrodowa, Kowalska, Mickiewicza, Cmentarna, ArmiiPoznań, Rynek, Piłsudskiego od ul. Garażowej w kierunku ul. Rynek, ul.Mostowa, Lipowa, Łukowska, Powstańców Wlkp., 3 Maja, Gołaszyńska, Łąkowa, Piaskowa, Nowa, Żupańskiego, Marcinkowskiego, Gniedzińskiego, Wawrzyniaka, Jackowskiego, Sportowa, Sowiaka, Okrężna, Szamotulska, Wymysłowska, Objezierska, Pogodna, Słoneczna, Graniczna, Wiosenna, Poprzeczna, Zapiecek, Klasztorna, Wymysłowska, Krańcowa, Komunalna, Jesienna.

 

 

Zaplanowane działania priorytetowe

Zgodnie z § 38 Zarządzenia Nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych, dzielnicowy, w uzgodnieniu z kierownikiem dzielnicowych, na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożenia w rejonie, w cyklach półrocznych, przygotowuje Plan działania priorytetowego.

 

Zdiagnozowane zagrożenie/problem w rejonie służbowym

W miejscowości Oborniki w parku 3 Maja gromadzenie się osób, które spożywają alkohol, a następnie znajdując się w stanie nietrzeźwości zakłócają ład i porządek publiczny oraz popełniają inne wykroczenia porządkowe. Do powyższego procederu dochodzi w godz. 17:00-18:00 głównie w wekkend.