Poszukiwany listem gończym wpadł podczas „popijawy” alkoholowej - Aktualności - KPP Oborniki

Aktualności

Poszukiwany listem gończym wpadł podczas „popijawy” alkoholowej

Data publikacji 04.06.2018

Dzielnicowi z Obornik zatrzymali 28-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym za wcześniej popełnione przestępstwa m.in. oszustwa oraz posiadanie narkotyków. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od około 5 lat. Teraz najbliższy czas spędzi za kratkami.

 

3 czerwca br. oborniccy dzielnicowi pełniąc służbę z polecenia dyżurnego udali się na teren boiska jednej z obornickich szkół, gdzie grupa osób miała spożywać alkohol. Podczas wykonywania czynności legitymowania jeden z mężczyzn próbował oddalić się z miejsca. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę i wylegitymowali go. Podczas sprawdzenia 28-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym za wcześniej popełnione przestępstwa m.in. oszustwa i posiadanie narkotyków.

W trakcie dalszych czynności dzielnicowi znaleźli przy mężczyźnie woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego 28-latka, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego – marihuany.

28- letni mieszkaniec Obornik został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Teraz najbliższy czas spędzi za kratkami.