Aktualności

OBORNICCY POLICJANCI NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

Data publikacji 29.05.2018

19- 20 maja br. funkcjonariusze obornickiej Komendy Powiatowej Policji stanęli na podium podczas zawodów Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie szosowym pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Był to XX Jubileuszowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka ”Smochowice Tour 2018"

W dniach 19-20 maja 2018 roku odbył się XX Jubileuszowy Wyścig Kolarski „Smochowice Tour 2018”, o Puchar Prezydenta Miasta Poznania oraz pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu.

19 maja br. policyjni kolarze ścigali się w klasyfikacji kobiet i mężczyzn pokonując pętle wyznaczone na podpoznańskich Smochowicach. Po pasjonującej walce w kategorii Panów II miejsce zajął asp. Marcin Marcinkowski – funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach. 

Natomiast 20 maja br. podczas zawodów Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas na trasie Złotniki-Chojnice-Złotniki na dystansie 12 km, III miejsce zdobył nadkom. Arkadiusz Bukowski – funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

Naszym kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.