Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Wydarzenia
Nieletni wraz z ojcem dokonał kradzieży z włamaniem | Drukuj |
Autor: Izabela Leśnik   
29.07.2014.
thumb_kajdankipolicja Policjanci Komendy Powiatowej Policji  w Obornikach wspólnie z pracownikami firmy ochroniarskiej Jocker  zatrzymali sprawców włamania do zakładu wulkanizacyjnego i kradzieży kół samochodowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast o losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.  
 
…więcej
 
Uroczystości z okazji Święta Policji | Drukuj |
Autor: Izabela Leśnik   
29.07.2014.
1
 
W miniony piątek tj. 25 lipca br. w sali Starostwa Powiatowego w Obornikach policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili Święto Policji. O godzinie 13.00 odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia. Po uroczystości mianowania została uroczyście otwarta wystawa z okazji 95-lecia powstania Policji Państwowej w Bibliotece Publicznej w Obornikach.

…więcej
 
Premier na Święcie Policji: macie wsparcie państwa | Drukuj |
Autor: KGP   
28.07.2014.
Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 611