Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Tragiczny wypadek drogowy
wymysowo2
19 października br. pomiędzy miejscowościami Uścikowo a Wymysłowo doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na skutek zdarzenia na miejscu zginął kierowca, 53-letni mężczyzna. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego wypadku.…więcej
 
Akcja Bezpieczna Zima
stylizowane_logo Obornicka Policja zachęca do udziału w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego informujemy o akcji, która odbędzie się w dniach 24-25 października br. Kierowcy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł, skuteczności hamulców oraz pomiaru i regulacji ciśnienia w ogumieniu.

…więcej
 
Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji
midzynarodowy_tydzie_mediacji_-_lid
„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który trwać będzie od 13 do 18 października.

…więcej
 
Działania profilaktyczne wśród kierowców.
akcja_wrd_1
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego  w Obornikach wspólnie ze Starostwem Powiatowym oraz z Państwową Strażą Pożarną przeprowadzili działania w ramach akcji „Bezpiecznie na drodze”.
…więcej
 
27- latek stracił prawo jazdy.
wypadek_14
Policjanci z obornickiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 27- letniemu mężczyźnie, który nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze oraz nie zachował należytej odległości między pojazdami w wyniku czego doprowadził do zdarzenia drogowego.
…więcej
 
W myśl o bezpieczeństwie najmłodszych.
1_wrd
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego  w Obornikach spotkali się z dziećmi w ramach działań profilaktycznych na temat ”Bezpiecznego  poruszania się po drogach przez uczniów klas I”. Funkcjonariusze przypominali o elementarnych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania mundurowi rozdawali dzieciom elementy odblaskowe.

 
…więcej
 
INFORMACJA
O STANIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU WRZESIEŃ 2014 ROKU
…więcej
 
KOLEJNY RAZ OSZUŚCI DALI O SOBIE ZNAĆ
stylizowane_logo
Po raz kolejny oszuści na terenie naszego powiatu dali o sobie znać. Tym razem oszuści próbowali przez telefon wyłudzić pieniądze od dwóch starszych kobiet.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»