Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Ruch drogowy
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Zatrzymani sprawcy kradzieży z włamaniem
thumb_kajdankipolicja Policjanci z Komendy Powiatowej w  Obornikach zatrzymali dwóch mieszkańców gm. Obornik podejrzanych o włamanie do garażu i kradzieży elektronarzędzi o łącznej  kwocie 9 tysięcy złotych. Do zdarzeń  doszło na początku lutego oraz na początku kwietnia. Za te przestępstwa zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności nawet na 10 lat.
…więcej
 
Wizyta przedszkolaków w obornickiej Komendzie
odwiedziny6
W miniony wtorek obornickich  policjantów odwiedzili mali sympatyczni goście z przedszkola w Rożnowie. Dzieci miały możliwość usiąść za kierownicą radiowozu, porozmawiać z dyżurnym jednostki oraz przymierzenia elementów umundurowania.


…więcej
 
Pożegnanie policjanta odchodzącego na emeryturę
janeczek 30 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach został pożegnany st. asp. Andrzej Janeczek, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.
 
…więcej
 
Zatrzymani amatorzy cudzego mienia-video
akumulatory3
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Obornikach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonywali kradzieży akumulatorów znajdujących się w skrzynkach latarni ulicznych mieszczących się na terenie powiatu obornickiego. Łączne straty poniesione przez Urząd Miejski  w Obornikach wskutek tych kradzieży wynoszą około 30 tysięcy złotych. Za te przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności nawet na 10 lat.

…więcej
 
By majówka była bezpieczna...
wiosna Okres nadchodzącego „długiego weekendu” może charakteryzować się  wzrostem liczby popełnianych przestępstw i wykroczeń. Dotyczy to zwłaszcza niektórych kategorii przestępstw takich jak kradzieże kieszonkowe i kradzieże z włamaniem. Dlatego też pragniemy przypomnieć podstawowe zasady, które szczególnie w tych dniach powinny być przestrzegane i stosowane.
…więcej
 
Policjanci w XV Zlocie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
ronowice8 W minioną sobotę Towarzystwo Przyjaciół Dzieci po raz kolejny zorganizowało rajd, w którym udział wzięli policjanci Wydziału Prewencji w Obornikach. XV rajd TPD przyciągnął do rożnowskich lasów około 500 osób, w tym dzieci, młodzież oraz seniorów.
…więcej
 
Policjanci z wizytą w Przedszkolu "Bajeczka"
przedszkole1 Policjanci Wydziału Prewencji w Obornikach aktywnie włączyli się w projekt  „Bezpieczny Przedszkolak”, który odbył się w Przedszkolu  Nr 1 „Bajeczka” w Obornikach. W trakcie spotkań z dziećmi policjanci uczyli najmłodszych bezpiecznego zachowania oraz zapoznawali ze sprzętem policyjnym.  
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»