Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Szkolenie - Postępowanie w związku ze zgłoszeniem o podłożeniu ładunków wybuchowych.
szkolenie1
 
W dniu 20 listopada br. z inicjatywy policjantów Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zorganizowano szkolenie dla Administratorów obiektów instytucji państwowych, szkół oraz wielopowierzchniowych centrów handlowych na temat: „Postępowanie w związku ze zgłoszeniem o podłożeniu ładunków wybuchowych”. 
 
 
 
 

…więcej
 
Działania "TRUCK & BUS"
 trackbus4jpg
Policjanci przeprowadzili na drogach miasta i powiatu obornickiego  działania  „TRUCK & BUS”. Celem akcji była kontrola samochodów ciężarowych oraz autobusów pod kątem sprawdzania stanu technicznego pojazdów oraz eliminowania nieprawidłowości w przewozie osób i towarów. Policja zapowiada, że tego typu działania będą przeprowadzane cyklicznie.


…więcej
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych
stylizowane_logo
Policja przypomina, że od 31 sierpnia każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.
 
…więcej
 
Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!
zanim
 
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.  Więcej
 
Podziękowanie za obywatelską postawę.

 sesja0

W miniony piątek w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach podczas Sesji Rady Powiatu Obornickiego Komendant Powiatowy Policji w Obornikach  oraz Starosta Obornicki podziękowali uczennicy liceum za obywatelską postawę.

…więcej
 
Działania TRZEŹWY PORANEK
thumb_nietrzewy 
17 listopada br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego KWP w  Poznaniu  przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Mimo wielokrotnych apeli Policji o nie wsiadanie za kierownicę na „podwójnym gazie” nadal znajdują się osoby, które lekceważąc prawo, narażają na drodze siebie i innych. 
…więcej
 
INFORMACJA
O STANIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU PAŹDZIERNIK 2014 ROKU

…więcej
 
DZIAŁANIA BEZDOMNI
bezdomni1
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej oraz funkcjonariuszem Straży Miejskiej kontrolowali miejsca przebywania osób bezdomnych. W trakcie tych kontroli proponowano pomoc bezdomnym jak również rozpropagowano ulotki informacyjne.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»