Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Rekrutacja do służby w Policji
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
KAPELAN
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
Odwiedza nas 3 gości
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

KMZB  WSPÓŁPRACA MIESZKAŃCÓW Z POLICJĄ

2016_09_19_plakat_kmzbPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach podsumowali niespełna cztery miesiące funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu obornickiego. W okresie tym wskazanych zostało 195 miejsc zagrożonych.

 

 

…więcej
 
O "Dwóch stronach sieci" z młodzieżą szkół podstawowych
2Na początku roku w ramach programu profilaktycznego „Dwie strony sieci” przeprowadzono kolejne prelekcje dot. zagrożeń pochodzących ze świata cybernetycznego. Młodym ludziom przekazano podstawowe informacje dot. bezpiecznego korzystania z Internetu.
 

…więcej
 
ZATRZYMANI WŁAMYWACZE
thumb_kajdankipolicjaRogozińscy policjanci zatrzymali 36 - letniego mężczyznę podejrzanego o włamania i kradzieże do co najmniej kilkunastu altanek na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Przemysława w Rogoźnie. Do zdarzeń dochodziło w grudniu 2016r. Zatrzymany wspólnie z nieletnimi mieszkańcami Rogoźna włamywał się do nich i kradł wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Liczba poszkodowanych ciągle rośnie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Nieletni odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.

 
…więcej
 
Nieuwaga kierowców przyczyną zdarzeń drogowych
20170110_074937Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.…więcej
 
Życie ludzkie zagrożone wychłodzeniem - apel o wrażliwość
20170107_104849W związku z falą mrozów Policja apeluje o wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na wszystkie osoby, których życie może być zagrożone. Przez całą dobę czynne są numery alarmowe 112, 999 i 997. Informacja szybko przekazana służbom może komuś uratować życie. Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu.


…więcej
 
Policjantki uratowały życie desperatowi
kogut policyjnyWczoraj funkcjonariuszki obornickiej Policji dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej interwencji uratowali życie 25-letniemu mężczyźnie, który zażył znaczne ilości leków. Zdecydowana reakcja i podjęte działania policjantek zapobiegły tragedii. 


…więcej
 
ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI W SYLWESTRA
thumb_kajdankipolicjaFunkcjonariusz Rewiru Dzielnicowych w Ryczywole oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach w sylwestra zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Komunikat Biura Ruchu Drogowego KGP

kogut-kgpBiuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji odnosi się do doniesień medialnych na temat zmian w przepisach dla kierowców.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»