Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Rogozińska Grupa PaTPORT na II Ogólnopolskim Zlocie PaTPORTÓW w Wolsztynie
wolsztyn3 Dwa majowe dni były dla wolsztyńskich PaT-owiczów czasem spotkań z rówieśnikami z całej Polski. Stało się tak za sprawą II Ogólnopolskiego Zlotu PaTPORTÓW, który zorganizowano właśnie w Wolsztynie. Pod flagami PaT-u stanęło około 600 młodych profilaktyków, propagujących modę na życie wolne od uzależnień i przemocy. Na Zlocie nie zabrakło również grupy PaTPORT z Rogoźna.
…więcej
 
Amator cudzego mienia zatrzymany
rower1 Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 19-latka, który dokonał kradzieży roweru górskiego z terenu Szkoły Podstawowej w Obornikach. Za te przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Bezpiecznie na rowerze
stylizowane_logo Wiele dzieci w okresie wiosenno – letnim niemal codziennie wybiera się na przejażdżki rowerowe. Zwolennicy podróży na dwóch kółkach muszą pamiętać, że korzystanie z jednośladu oprócz niewątpliwej przyjemności, obciążone jest balastem przepisów, do których rowerzyści powinni się stosować.

…więcej
 
INFORMACJA
INFORMACJA O STANIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU KWIECIEŃ 2016 ROKU
…więcej
 
UWAGA OSZUŚCI!
stylizowane_logo
Oszuści znów dali o sobie znać! Ofiarą stała się 83-letnia mieszkanka powiatu obornickiego.

…więcej
 
Policjanci w XVI Zlocie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
tpd4 W minioną sobotę Towarzystwo Przyjaciół Dzieci po raz kolejny zorganizowało rajd, w którym udział wzięli policjanci Wydziału Prewencji w Obornikach. XVI rajd TPD przyciągnął do rożnowskich lasów około 500 osób, w tym dzieci, młodzież oraz seniorów.
 
…więcej
 
UWAGA! KOMUNIKAT!
15 kwietnia 2016r. w godzinach 22:30 – 24:00 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P, odcinek Sarbia - Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku zdarzenia 33 letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Pile, gdzie zmarł. Na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów ustalono, iż sprawcą potrącenia była osoba poruszająca się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Corsa B. W związku z powyższym, wszystkich, mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach, bądź telefoniczny na bezpłatny numer 997.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»