Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

INFORMACJA
O STANIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU LIPCU 2014 ROKU
…więcej
 
KRAJOWY PROGRAM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020
stylizowane_logoInformujemy, że 29 kwietnia 2014r. Rada Ministrów zatwierdziła Uchwałą Nr 76 KRAJOWY PROGRAM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020. Program ten został dostosowany do obowiązujących przepisów prawa z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W celu realizacji głównych obszarów jego działania poniżej prezentujemy dane teleadresowe podmiotów a także zakres realizowanych przez nie działań.…więcej
 
Kolejna kradzież z włamaniem przez nieletniego oraz jego 17- letniego kolegę
paragraf_sam
 
 
Policjanci z  Komisariatu Policji w Rogoźnie zatrzymali na gorącym uczynku sprawców włamania do samochodu i kradzieży. 13- latek i 17- latek mogą mieć związek również z innymi włamaniami na tym terenie. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast o losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.  
 
…więcej
 
19- latek zatrzymany za posiadanie marihuany.
thumb_kajdankipolicja
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleziono substancje odurzające w postaci marihuany. 19- latek z powiatu obornickiego za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

…więcej
 
Weekend na drogach
thumb_badanie
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach  zatrzymali w ciągu weekendu 4 nietrzeźwych kierowców oraz kierujących  pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.


…więcej
 
Kampania "Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym"
kampanialid
1 sierpnia rusza trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
 
…więcej
 
Policjanci uratowali ludzkie życie
kogut-kgp
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach uratowali ludzkie życie.  Mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów zakończyła się sukcesem.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»