Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Ruch drogowy
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 1 gość
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Bezpieczne wakacje na drogach - piesi
odblaski Wakacje i związane z nimi liczne wyjazdy do miejsc letniego wypoczynku, zachęcają do kolejnego przypomnienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem na drogach. Wzmożony ruch wakacyjny odbywa się nie tylko na głównych ciągach komunikacyjnych, ale także w rejonach miejscowości wypoczynkowych. Szczególnie w weekendy użytkownicy dróg spodziewać się powinni zwiększonej liczby rozmaitych pojazdów, a także pieszych. Policjanci apelują i proszą – bądźmy rozważnymi pieszymi!
…więcej
 
Debata społeczna na temat bezpieczeństwa
debata1 25 czerwca 2015r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie powiatu obornickiego. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała. Dyskusje dotyczyły głównych zagrożeń występujących na tym terenie i służyły wypracowywaniu wspólnych metod zapobiegania im.

 
…więcej
 
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
telef._222222

 Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.
                                                                                                                                     więcej....

 
Bezpieczne wakacjie
naglowek_66 Wypadkom nad wodą sprzyja wysoka temperatura, brawura, alkohol i brak opieki nad dziećmi. Wypoczynek nie zmieni się w tragedię, jeśli będziemy przestrzegać kilku prostych zasad.
…więcej
 
Przed wakacjami - co warto wiedzieć?
logo O czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.   
                                                                                                       czytaj więcej…

 
Sprawca kradzieży paliwa trafił do aresztu
paliwo Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z ciągnika rolniczego. 49- letni mężczyzna kradł olej napędowy z maszyn rolniczych. Funkcjonariusze odzyskali paliwo w ilości 1600 litrów o łącznej wartości 7 500zł. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.   
…więcej
 
INFORMACJA
debata_25.06.2015r

 
Inauguracja grupy PaTPORT
pat0 10 czerwca br. w Rogozińskim Centrum Kultury odbyła się inauguracja grupy PaTPORT. Celem programu „Profilaktyka a Ty” jest m. in. tworzenie ogólnopolskiej społeczności, promującej wśród młodzieży modę na życie bez uzależnień.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»