Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

BEZPIECZNA WODA
woda_1
Okres wakacyjny jest czasem zabaw, wypoczynku i beztroski. Jednak zwolnienie życiowego tempa i pozwolenie sobie na leniwe leżakowanie nie zwalnia nas od myślenia o swoim bezpieczeństwie. Policja wraz z Ministerstwami Sportu i Turystyki, Edukacji Narodowej, Zdrowia, Spraw Wewnętrznych oraz Centrum Turystyki Wodnej PTTK, promuje zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą.
…więcej
 
Narkotykowi przestępcy zatrzymani
rogono_narko2 Rogozińscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w swoim mieszkaniu przechowywali narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. W akcji udział brali również policjanci z psami służbowymi z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.
…więcej
 
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
telef._222222 Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. O października do maja, godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 08:00-22:00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

                                                                                                                                                        

…więcej
 
Przed wakacjami - co warto wiedzieć?
bezpiecznewakacje O czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, o zabezpieczenie mieszkania podczas naszej nieobecności, zwracają uwagę na współczesną formę niewolnictwa jaką jest handel ludźmi i przestrzegają przed kradzieżą tożsamości. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
…więcej
 
Uroczysta gala w Teatrze Wielkim
 
APEL DO SENIORÓW ORAZ ICH BLISKICH I OPIEKUNÓW
2senior Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie. W tym szczególnym czasie nie zapominajmy jednak o seniorach, którzy niejednokrotnie ze względu na stan zdrowia pozostają sami w domu. Wakacje to również czas wzmożonej aktywność przestępców żerujących na łatwowierności i dobroci seniorów. Chcąc uniknąć zagrożeń skorzystajcie Państwo z naszych porad. Policjanci zwracają uwagę na niesłabnące zainteresowanie seniorami ze strony przestępców, szczególnie młodocianych. Nadal próbują oni wyłudzać pieniądze podając się za członków rodziny.


…więcej
 
Tytoń, papierosy oraz alkohol bez akcyzy
tyto Oborniccy kryminalni ujawnili w garażu na terenie posesji 40-letniego mieszkańca gminy Obornik nielegalny alkohol, tytoń oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy.

…więcej
 
INFORMACJA
Komendant Powiatowy Policji w Obornikach poszukuje kandydata na stanowisko: technika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach w ramach umowy na zastępstwo.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»