Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Oborniki - Konferencja prasowa dotycząca "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa"
20160920_140713W  dniu wczorajszym  na terenie województwa wielkopolskiego została uruchomiona Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. To swoista platforma wymiany informacji, przy której obywatel, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, dzieli się z Policją informacjami o potencjalnych zagrożeniach. Odwiedzając "Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa", może wskazać miejsca, gdzie dochodzi do naruszeń prawa. Zgłoszenia trafią do policjantów, którzy regularnie będą sprawdzać wskazane miejsca.
…więcej
 
Aplikacja "Moja Komenda"- kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki
mojakomenda_2016 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
…więcej
 
Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb
gwiazdakgp_copy Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.
…więcej
 
Policjant z KPP Oborniki zakwalifikował się na FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA UCI Gran Fondo World Series
patryk2
Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Obornikach sierż. sztab. Patryk Wielgosz, startując dnia 11 września w zawodach ŠKODA Polska Poznań Bike Challenge 2016, wywalczył kwalifikacje na prestiżowy FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA UCI Gran Fondo World Series w kolarstwie szosowym.

…więcej
 
Akcja "Młody Bohater"  szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci
 
Zatrzymany sprawca kradzieży dwóch rowerów
thumb_kajdankipolicja Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży 2 rowerów górskich z terenu Osiedla Leśnego w Obornikach. Za te przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Bezpieczna droga do i ze szkoły
przedszkole_ludomy
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach spotkali się dziećmi klas I-III w ramach akcji „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Funkcjonariusze przypominali o elementarnych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»