Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Drogówka apeluje ! PO ZMROKU GINĄ NA DROGACH PIESI
kampania-brd JESIEŃ TO NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNA PORA ROKU DLA PIESZYCH.

Od zmroku do świtu zdarza się blisko połowa wszystkich śmiertelnych wypadków drogowych, choć na drogach ruch jest nawet dziesięciokrotnie mniejszy. W ciemnościach widzimy znacznie gorzej, a kierowcy wielu rzeczy w ogóle nie dostrzegają, np. idącego skrajem drogi pieszego. Światła samochodów oświetlają drogę przed pojazdem maksymalnie na 40-50 metrów. Sprawny kierowca jest wstanie zauważyć ciemną postać pieszego najwyżej w odległości 20-30 metrów przed swoim pojazdem – nie będzie miał szans na hamowanie lub ominiecie pieszego.

…więcej
 
INFORMACJA
INFORMACJA O STANIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU WRZESIEŃ 2015 ROKU
…więcej
 
Działkowcu zabezpiecz swoją działkę!!!
logo
W sezonie jesienno - zimowym może dochodzić do częstych włamań i kradzieży przedmiotów z altan na terenach ROD i domków letniskowych. Funkcjonariusze Policji podejmują działania mające na celu ograniczenie tych zjawisk, jednak właściwe zabezpieczenie swojej własności najlepiej uchroni przed ryzykiem stania się ofiarą przestępstwa.

…więcej
 
"Piknik z Pyrkiem"
img_7084 W minioną sobotę policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wraz z „Pyrkiem” uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Ryczywole.
…więcej
 
Nakręć spot i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie MSW "Przytomni"
logo__przyciete_800x600
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu zaprasza wielkopolską młodzież do udziału w konkursie pod hasłem „Przytomni”, organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Celem konkursu jest promocja zdrowego trybu życia wolnego od narkotyków.
…więcej
 
Bezpieczna droga do i ze szkoły
szkoa1 Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach spotkali się dziećmi klas I-III w ramach akcji „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Funkcjonariusze przypominali o elementarnych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
…więcej
 
DEBATA SPOŁECZNA W ROGOŹNIE
debata_r.2 9 września br. o godzinie 14.00 w Rogozińskim Centrum Kultury policjanci zorganizowali Debatę Społeczną poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu obornickiego. Dyskusje dotyczyły głównych zagrożeń występujących na tym terenie i służyły wypracowywaniu wspólnych metod zapobiegania im.
…więcej
 
Dopalacze niszczą życie!!!
dopalacz1
4 września br. w sali Obornickiego  Ośrodka Kultury odbyła się premiera filmu ostrowskiej grupy PaT „Dopalacze niszczą życie". Film jest jednocześnie inauguracją wielkopolskiego programu profilaktycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „Dopalacze niszczą życie".
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»