Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Uroczystość z okazji Święta Policji
wito_policji_1 22 lipca br. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili Święto Policji. O godzinie 13.00 odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia.
 
…więcej
 
Amator cudzego mienia w rękach policji
kgp-kogut-2 Policjant z Wydziału Prewencji obornickiej komendy zatrzymał sprawcę kradzieży licznika rowerowego.
…więcej
 
Wpadli na gorącym uczynku
sklep2 Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego obornickiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o usiłowanie kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Zapraszamy do obejrzenia profilaktycznego spotu opolskiej Policji!
 
 
Podpalacz zatrzymany
podpalacz_rogono Policjanci z Komisariatu Policji w Rogoźnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o liczne podpalenia, które miały miejsce w Rogoźnie. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
 
…więcej
 
Zatrzymany "Duet włamywaczy"
objezierze2 Policjanci z obornickiej  komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Szybka interwencja była możliwa dzięki zgłaszającemu, który widząc całe zajście sam ujął sprawców a następnie zawiadomił policję. Zatrzymani odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
BEZPIECZNE WAKACJE - z dzieckiem w drodze
fotelik Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku podczas jazdy samochodem to podstawowy obowiązek każdego kierowcy. Właściwą ochronę zagwarantujemy wyłącznie wtedy, gdy maluch jest przypięty pasami i podróżuje w foteliku. Tej zasady nie można lekceważyć nawet na krótkich dystansach. Pamiętajmy, że nawet nasze najlepsze umiejętności jazdy nie chronią przed błędami innych użytkowników drogi.
…więcej
 
Pieszy- BEZPIECZNE WAKACJE - bądźmy rozważnymi pieszymi
ruchdr Kierowca i pasażerowie w samochodzie są chronieni przez karoserię, kontrolowane strefy zgniotu oraz przez szereg urządzeń zwiększających bezpieczeństwo kierującego oraz pasażerów w razie wypadku: pasy bezpieczeństwa, kurtyny boczne, poduszki powietrzne, aktywne zagłówki. Pieszego nie chroni nic.
 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»