Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
TWÓJ DZIELNICOWY
Ruch drogowy
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
MAPY ZAGROŻEŃ
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
turniej71 26 kwietnia br. odbyły się eliminacje powiatowe XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsca zajęły Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach oraz Gimnazjum w Rogoźnie.
 
…więcej
 
UWAGA! KOMUNIKAT!
15 kwietnia 2016r. w godzinach 22:30 – 24:00 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P, odcinek Sarbia - Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku zdarzenia 33 letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Pile, gdzie zmarł. Na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów ustalono, iż sprawcą potrącenia była osoba poruszająca się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Corsa B. W związku z powyższym, wszystkich, mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach, bądź telefoniczny na bezpłatny numer 997.
 
Kolejne spotkania z młodzieżą na temat dopalaczy, cyberprzemocy oraz odpowiedzialności nieletnich
objezierze
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach w kwietniu br. przeprowadzili profilaktyczne spotkania z młodzieżą ponadgimnazjalną, podczas których poruszane były treści związane z przestępczością nieletnich, cyberprzemocą oraz zagrożeniami dotyczącymi zażywania środków odurzających, w tym także tzw. dopalaczy.
…więcej
 
Wizyta dzieci w obornickiej Komendzie
wizyta_przedszkola3 Obornickich  policjantów odwiedzili mali sympatyczni goście z Przedszkola nr 2 w Obornikach oraz z Zespołu Szkół UNICEF w Obornikach. Dzieci miały możliwość usiąść za kierownicą radiowozu, porozmawiać z dyżurnym jednostki oraz przymierzenia elementów umundurowania.

…więcej
 
KGP - Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków
wykres W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.


…więcej
 
Zatrzymany z narkotykami przez dzielnicowych
kgp-kogut-2 Oborniccy dzielnicowi zatrzymali 20-letniego mieszkańca Obornik, który posiadał w mieszkaniu narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy. Mężczyzna ten może trafić na 3 lata do więzienia.
 
 
  
…więcej
 
ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE SPOŁECZNE
stylizowane_logo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach przeprowadzi konsultacje społeczne, na temat tworzenia map zagrożeń na terenie powiatu oraz jego gmin. W tym przedsięwzięciu może wziąć udział każda zainteresowana osoba. Podczas konsultacji omówiony zostanie projekt tworzenia map zagrożeń na szczeblu krajowym, wojewódzkim, powiatowym, gminnym oraz osiedlowym – z próbą zdiagnozowania lokalnych potrzeb oraz oczekiwań.
 
 
…więcej
 
ZAATAKOWAŁ NOŻEM  USŁYSZAŁ ZARZUT USIŁOWANIA ZABÓJSTWA
thumb_kajdankipolicjaRogozińscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna ten w trakcie kłótni z kolegą ranił go nożem w szyję i uciekł nie udzielając pomocy. Przybyli na miejsce policjanci udzielili pokrzywdzonemu pierwszej pomocy, a następnie po kilkudziesięciu minutach zatrzymali sprawcę. Za powyższe przestępstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»