Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 3 gości
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem.
ukowo
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji  w Obornikach zatrzymali mężczyznę, który włamując się do pomieszczenia biurowego ukradł różne przedmioty o wartości 3000 tysięcy złotych. Sprawcy grozi teraz 10 lat więzienia.
…więcej
 
Zatrzymane prawo jazdy
1a7
Policjanci z obornickiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 34- letniemu mężczyźnie, który nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego naraził innych uczestników ruchu na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. W tej sprawie policjanci skierowali  wniosek  do Sądu Rejonowego w Obornikach.

 
…więcej
 
Nieletni wraz z ojcem dokonał kradzieży z włamaniem
thumb_kajdankipolicja Policjanci Komendy Powiatowej Policji  w Obornikach wspólnie z pracownikami firmy ochroniarskiej Jocker  zatrzymali sprawców włamania do zakładu wulkanizacyjnego i kradzieży kół samochodowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast o losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.  
 
…więcej
 
Uroczystości z okazji Święta Policji
1
 
W miniony piątek tj. 25 lipca br. w sali Starostwa Powiatowego w Obornikach policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili Święto Policji. O godzinie 13.00 odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia. Po uroczystości mianowania została uroczyście otwarta wystawa z okazji 95-lecia powstania Policji Państwowej w Bibliotece Publicznej w Obornikach.

…więcej
 
Premier na Święcie Policji: macie wsparcie państwa
Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.
…więcej
 
Centralne Obchody Święta Policji
thumb_swieto
 
Wręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.
Uroczystości w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego
…więcej
 
KGP - Komendant Główny Policji: poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce
thumb_komendnat_gwny_policji_1
W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.
…więcej
 
Nietrzeźwi kierujący
 thumb_nietrzewy
Wczoraj  policjanci  z Komendy Powiatowej w Obornikach zatrzymali  trzech nietrzeźwych kierujących. Policja apeluje o zachowanie trzeźwości podczas kierowania pojazdami.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»