Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Uroczyste poświęcenie odnowionej Komendy Powiatowej Policji
po.1 Dzisiaj, 31 sierpnia w Obornikach odbyło się uroczyste poświęcenie zmodernizowanej komendy. Modernizacja i renowacja Komendy Powiatowej w Obornikach sfinansowana została ze środków uzyskanych od samorządu terytorialnego powiatu obornickiego oraz ze  środków przyznanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.  
…więcej
 
Witaj Szkoło!
witaj_szkolo
Zbliża się koniec okresu wakacyjnego. Niedługo rozpocznie się nowy rok szkolny. Co zrobić, aby ten czas był bezpieczny dla nas i naszych dzieci?
…więcej
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych
1poli_napis
Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.
…więcej
 
Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP
policja-mecz Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.
 
{flvemote}http://WWW.wielkopolska.policja.gov.pl/biblioteka/film3/PILKA_zaproszenie.flv{/flvremote}
…więcej
 
Poznajesz  zadzwoń

aproksymacja1

Policjanci z nowego Tomyśla proszą o kontakt osoby, które mogą rozpoznać mężczyznę z portretu.
 

…więcej
 
Zatrzymani sprawcy kradzieży z włamaniem do plebanii
plebania_1
Rogozińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali  kilku włamań do plebani na terenie gminy Rogoźno. Łupem sprawców padły pieniądze zebrane od wiernych podczas Mszy Świętej. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast o losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.  

…więcej
 
Odblaski ratują życie
stylizowane_logo
W związku z wejściem w życie od dnia 30.08.2014r.  art. 11 ust. 4a Ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym przypominamy o obowiązku noszenia odblasków. 


…więcej
 
INFORMACJA
ms
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»