Komenda Powiatowa Policji w Obornikach
Strona Główna
Wydarzenia
Informacje Ogólne
Oficer Prasowy KPP
Dzielnicowi Oborniki
Dzielnicowi Ryczywół
Dzielnicowi Rogoźno
Nabór do pracy w Policji
Poszukiwani
Prewencja
Odeszli od nas
Skargi i wnioski
Kontakt z policją
Realizacje wniosków z debaty
Online
Odwiedza nas 2 gości
mapka2_2.png
logo_nl.jpg
BIP
bip_logo

Wypadek z udziałem nietrzeźwego kierowcy
www2W Wielki Piątek doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki BMW nie zachował ostrożności i uderzył w tył innego samochodu. Kierowca bmw miał niespełna 2,5 promila alkoholu  w wydychanym powietrzu.
…więcej
 
Maskotka Wielkopolskiej Policji w Rogoźnie
pyrek1W ubiegłym tygodniu w Rogoźnie mieliśmy zaszczyt gościć Maskotkę Wielkopolskiej Policji „sierż. Pyrka” który przyjechał ze stolicy naszego województwa. Podczas wizyty sierż. Pyrek wspólnie z funkcjonariuszem Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji w Rogoźnie odwiedził dzieci i młodzież szkolną.
…więcej
 
INFORMACJA
O STANIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO  W MIESIĄCU MARCU 2014 ROKU

…więcej
 
UWAGA FAŁSZYWY PRACOWNIK ENERGETYKI
logoW miniony poniedziałek mężczyzna podszywający się za pracownika energetyki, pod pozorem wymiany licznika wyłudził od mieszkanki Obornik 500zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Obornikach. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w podobnych sytuacjach.
…więcej
 
INFORMACJA
logoO STANIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU OBORNICKIEGO W MIESIĄCU LUTYM 2014 ROKU
…więcej
 
Policjanci dla Bezpiecznego Przedszkolaka
22222Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach aktywnie włączyli się w projekt  „Bezpieczny Przedszkolak”, który odbył się w Przedszkolu  Nr 1 „Bajeczka” w Obornikach. W trakcie spotkań z dziećmi policjanci uczyli najmłodszych bezpiecznego zachowania oraz zapoznawali ze sprzętem policyjnym.  

…więcej
 
Jak bezpiecznie kupować w sieci?
logoPolacy coraz chętniej kupują w Internecie. To wygodne, gdyż, nie ruszając się sprzed monitora, można zamówić dowolny produkt z dostawą do domu. W sieci nie ma kolejek, godzin spędzonych na chodzeniu między półkami… Niestety, tak jak w realnym świecie, tak i w wirtualnym możemy paść ofiarą oszusta lub złodzieja. Policja radzi, co zrobić, by dokonanie zakupu było możliwie bezpieczne.
…więcej
 
Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy rozboju.
Komenda Powiatowa Policji w Obornikach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny podejrzewanego o dokonanie brutalnego rozboju. Poniżej przedstawiamy zapis monitoringu na którym został uwieczniony ten mężczyzna. Osoby rozpoznające go proszone są o kontakt pod nr telefonu 61 29 75 276 oraz 997, lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach – zapewniamy anonimowość.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»